SEE ME | ELIZA KINDZIUK

Data: 05.09.2020 godz.19:30 | Czas trwania: 10 min.
Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N
Cena: wstęp wolny (obowiązuje rezerwacja wejściówek)

fot. Tomasz Ginter & Dancegraphy

O SPEKTAKLU


Czy wiesz, że co 62 minuty umiera co najmniej jedna osoba w wyniku zaburzeń odżywiania? Czy wiesz, że zaburzenia odżywiania mają najwyższy wskaźnik umieralności w jakiejkolwiek chorobie psychicznej? Solo ‘SEE ME’ jest analizą osoby zmagającej się z tym problemem XXI wieku. Ukazuje postać, której zarówno ciało jak i umysł wyniszcza brak akceptacji własnego wyglądu. Przeprowadza publiczność poprzez występujące u niej stany emocjonalne, próby walki z chorobą i samym sobą, a także odkrywa jej niespokojne wnętrze.


Eliza Kindziuk – Tancerka, Choreograf, Pedagog Tańca. Absolwentka A. Bruckner Private University, Linz (AT), o kierunku ‘Taniec Współczesny i Pedagogika Tańca’. Pracowała jako tancerka dla WEE Dance Company, Goerlitz (DE), a następnie jako Kierownik Artystyczny Teatru Tańca Caro, Siedlce (PL). Obecnie jest Pedagogiem Tańca w Niepublicznej Szkole Sztuki Tańca w Białymstoku, prezentuje swoją solową choreografię ‘SEE ME’ w Polsce jak i za granicą oraz jest członkiem kolektywu UNITED LIMBS.

 

PRZED UDZIAŁEM W WYDARZENIACH FESTIWALU ZAPOZNAJ SIĘ Z WARUNKAMI UCZESTNICTWA ZWIĄZANYMI Z PANDEMIĄ COVID-19 DOSTĘPNYMI TUTAJ

Choreografia, wykonanie: Eliza Kindziuk

fot. Krzysztof Kowalski